top of page

Hakkımızda

Kısaca izah gerekirse, 50+ ülkeye ihracat, tekolojiyi sonuna kadar kullanan kurumsal ekip, minimum 10 yıllık personel, dünya üzerinde binlerce tesis, 15 dakikalık servis için Türkiye'den Avustralya'ya giden servis personeli...

1942 yılından beri makina sektöründe.

Tekstil ve kuru temizleme makinaları üretimi ile beraber temizlik makinaları ve sistemleri sektöründe giriş yaptık. Sonrasında sektörün ve ülkemizin ihtiyaçlarına göre makina üretim alanımızı değiştirerek ağırlıklı olarak halı yıkama makinaları ve halı temizliğine dair tüm sistemleri en teknolojik imkanlar ile üretmeye başladık. Resmi olarak 2001 yılında halı yıkama makinaları üretimine başladık diyebiliriz. Ve dünya üzerindeki öncü ve lider firma olmanın haklı gururunu 2020 yılında bile hala yaşamaktayız.

50+ ülkeye yapılan sayısız ihracat.

Sadece hangi ülkeden bizimle iletişime geçtiğinizi söylediğinizde, başka bir bilgiye ihtiyaç olmadan kurmanız gereken tesis ve gereken sistemler hakkında tüm bilgileri en küçük detayına kadar verebileceğimize emin olabilirsiniz.

Seri temizliğiniz için üretilmiş teknolojik sistemler.

Üretim alanımızda son teknoloji sistemler ile devam etmekteyiz. Her çalışma alanı için geçerli olan bu sözü çok severiz. Unutmayın ki takdir ediliyorsanız değil, taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir.

Halı yıkamaya dair tüm deneyimleri paylaşmak için bir telefon uzağınızdayız.

Bugüne kadar çoğu müşterimizin hiçbir bilgisi olmadan aradığı, verdiği tüm bilgilere güvenilen firma ve şirket olmanın da gururunu yaşıyoruz. Sadece halı yıkama tesisi, firması, temizlik firması açmak istiyorum dediğiniz zaman, tarafımızdan aldığınız bilgiler ile ne kadar kazançlı bir sektör olduğunu iyice anlayıp bir an önce halı yıkama makinanızın başına geçmek isteyeceğinize eminiz.

53862899_2560031244024753_86221070882077

Ekibimiz

En yeni ekip üyemizin 9 yıllık olduğunu biliyor muydunuz? 

Çalışma ortamında sağlanan huzur sayesinde ve en önemlisi saygı çerçevesinde ki aile ortamı en önemlisidir. Bugüne kadar bizimle olan, bugünlere beraber geldiğimiz tüm ekibimize teşekkür ederiz!

Neden Dönertaş? Neden Biz?

79 yıllık deneyim. 1942'den beri.

Teknolojik üretim,servis,kurulum

50+ ülkeye ihracat

Dünya üzerinde binlerce tesis

Kolay ulaşılabilir ekip

Minimum 10 yıldır aynı personel ve ekip

www.carpetwashingmachine.com.jpg
bottom of page