Boru Tipi Halı Sıkma Makinası (Krom)

halı sıkma makinasıHalı Sıkma Makinası

Halı yıkama fabrikalarının olmazlarından biri de Halı sıkma makinesidir. Dönertaş halı yıkama makineleri ile hızla yıkanan halıların yine aynı şekilde hızlı olarak kurutulması gerekmektedir. İşte bu noktada devreye halı sıkma makinesi giriyor. Normal şartlarda 3-4 gün sürebilecek halı kurutma işlemi Dönertaş halı sıkma makinesi ile dakikalar içinde tamamlanmaktadır.

Bunun dışında geleneksel kurutma yöntemleri ile asılan halılardan akan su boya deformasyonlarına neden olabilir. Ayrıca uzun süre asılı kalan halı, bu süreç içerisinde tekrar toz toplamaktadır. Dönertaş halı sıkma makineleri ile halılar dakikalar için %95 oranında kurutulmuş ve hazır olarak çıkmaktadır.

Halı sıkma makinasından işlem gören halılar, sıkma işlemi ile daha hızlı kurumakla birlikte toz, deri döküntüleri ve zararlı maytlardan da arınmış olarak çıkmaktadır.

Halı Sıkma Makinası ile hem işletmenizin hızlı bir şekilde işleyişine devam edin, hem de halıları müşterilerinize daha kısa sürelerde teslim avantajını yaşayın.

Neden Dönertaş Makina?

Köklü ve tecrübeli kadroya sahip olup bünyesinde konusunda uzman olan ve AR GE çalışmalarına önem veren özellikle halı yıkama makinası, halı sıkma makinası, halı kurutma makinası ve halı ile ilgili olan eskitme (Halı Antik İşleme) gibi tüm branşlarda yılların deneyimli makine mühendisleri, teknisyenleri, teknikerleri ve konularında yılların tecrübelerine sahip teknik kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu güven ve destek ile her geçen gün büyümekteyiz.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile gelen talepler doğrultusundaki ve bünyesindeki mühendislerin ARGE çalışmaları ile halı yıkama sektörünün ihtiyaçları olan halı yıkama makinası, halı sıkma makinası, halı toz alma makinaları; gıda sektöründe susam kurutma makinaları imalatları süren makina çeşitlerimizdendir. Öncelikli olarak Afrika Avrupa ve Amerika kıtalarına pek çok ülkeye olan ihracatımızda yenileride eklemek hedeflerimizin bazıları olmakla beraber imalatlarımızın tümü DÖNERTAŞ MAKİNA garantisinde olup müşteri memnuniyeti en önemli ilkemiz olmuştur.
Her geçen gün Dönertaş ailesine katılan siz çok değerli işletmelere sonsuz teşekkürler ediyoruz.