Halı Sıkma Makinası

Halı Sıkma Makinası

Halı Sıkma Makinası 304 CrNi Paslanmaz krom malzeme den üretilmiştir. Halı Sıkma – kurutma makineleri kullanılan paslanmaz mazleme ile uzun yıllar işletmenize hizmet verir.

Halı Sıkma makinası kullanılırken makine içerisindeki halılar zarar görmez.

Halı sıkma makinası’ ndan çıkan halılar % 95 oranında kuru olarak çıkar. Bu işlemden sonra halılar Halı Hav Alma ve Paketleme Makinasında servis için hazırlanır.

Halı Sıkma Makinaları mız sıkma işleminin ardından halı neredeyse tamamen kurumuş olduğundan Halının herhangi bir yerinde su birikintisi kalmaz ve Yıkanmış halınızda bu birikintilerden kaynaklanan lekeler oluşmaz.

Dönertaş Marka Halı sıkma makinaları, sanayi tipi endüstriyel halı sıkma makinaları olmasına rağmen oldukça sessiz çalışır. Özel körüklü ayakları sayesinde titreşimi en aza indirir.

Dönertaş istek ya da ihtiyacınıza uygun, özel üretim Halı sıkma makinaları üretme konusunda uzmandır. Yurt içi ve Yurt dışındaki pek çok işletme için özel ürettiğimiz Halı sıkma Makinaları fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

halı sıkma makinası

halı sıkma makinası

Halı Sıkma Makinaları, Halı Yıkama Makinaları Fiyatları için bizimle irtibata geçebilir, AR-GE ekibimizle yerinde kurulum yaptırabilir, Halı Yıkama Tesisiniz için projeler oluşturmanızda yardım alabilirsiniz.

Halı Sıkma Makinaları mızı Uzun Yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Birinci Sınıf Kaliteli Malzemelerle imal ettiğimiz halı sıkma Makinası, Halı Kurutma Makinaları, Halı Temizleme Makinaları mız, Yılların verdiği tecrübe ile inovatif, kullanışlı, Seri çalışacak şekilde dizayn edilmektedir.

Köklü ve tecrübeli kadroya sahip olup bünyesinde konusunda uzman olan ve AR GE çalışmalarına önem veren özellikle halı yıkama makinaları, Halı Silkeleme Vibrasyon Makinası, Halı Sıkma Makinası, Halı Kurutma Makinası ve halı ile ilgili olan eskitme (Halı Antik İşleme) gibi tüm branşlarda yılların deneyimli makine mühendisleri, teknisyenleri, teknikerleri ve konularında yılların tecrübelerine sahip teknik kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu güven ve destek ile her geçen gün büyümekteyiz.

Bu Sayfayı Paylaş