Dünyada ve Türkiye’de Halı Yıkama Makineleri

Halı Sıkma Makinası

Dünyada ve Türkiye’de Halı Yıkama Makineleri

Halı Yıkama Makineleri nedir, ne işe yarar, faydaları nelerdir?

Halı  her kültürde kendine yer etmiş bir eşya, hatta kullanılan bir eşyadan çok öte bir sanat eseri.

Özellikle ülkemiz başta olmak üzere birçok kültürde halı evin olmazsa olmazı. Bazı kültürlerde duvardan duvara halı tercih edilirken bazı kültürlerde dekoratif amaçlı sadece belli bir bölgede kullanılabiliniyor. Bazı ülkelerde – Rusya gibi- yer kullanımı dışında duvarlar dahi halı ile kaplanıyor.

Dünyada ve ülkemizdeki halının önemi bu derece yüksek olunca ister istemez halı ile ilgili yan ürünler ve hizmetler de ortaya çıkmaktadır.

Halı var olduğu günden itibaren temizliği ve bakımı da ayrı bir konu olmuştur. Yıllarca geleneksel yöntemlerle yapılan halı yıkama son yıllardaki teknolojik gelişmeler ile farklı bir boyuta taşınmıştır.

Teknolojinin verdiği imkanlarla insan gücünden, paradan, sudan ve en önemlisi zamandan çok ciddi oranlarda tasarruf edilmektedir.

70 küsür yıldır temizlik sektörüne yön veren Dönertaş Makine halı yıkama makineleri nin Ar-Ge teknolojilerini kendi geliştirmekte ve yine üretimini kendi yapmaktadır.

Halı yıkama makineleri imalatında sadece Türkiye’de değil, Dünyada 1 Numaralı üretici firma konumunda olan firmamız, 5 kıtada 55 ülkeye ihracat hizmeti vermektedir.

Halıların önemini bilen ve teknolojisini bu yönde ilerleten Dönertaş Makina, ürettiği teknolojiler ile yıllardır hem yurt içindeki değerli vatandaşlarımıza hem de yurt dışındaki değerli dostlarımıza çok kazandırmaya devam ediyor.

Sizde Fabrikanızı Dönertaş Marka halı yıkama makineleri ile uygun ödeme koşullarıyla kurmak istiyorsanız +90 232 281 65 76 Nolu Telefon Numarasında Bizlere Ulaşabilirsiniz.

“Bol Yedek Parça ve Yerinde Servis Hizmeti”

Öncelikli olarak Afrika Avrupa ve Amerika kıtalarına pek çok ülkeye olan ihracatımızda yenileride eklemek hedeflerimizin bazıları olmakla beraber imalatlarımızın tümü DÖNERTAŞ MAKİNA garantisinde olup müşteri memnuniyeti en önemli ilkemiz olmuştur.

Halı Yıkama Makineleri

/ Haberler

Bu Sayfayı Paylaş