Halı Yıkama Makinaları

Halı Yıkama Makinaları

halı yıkama makinaları

halı yıkama makinaları üreticisi dönertaş makina

Halı Yıkama Makinaları üreticisi Dönertaş Makina Sanayi olarak yılların verdiği tecrübe ile otomatik Halı Yıkama Makinaları başta olmak üzerine halı temizliği üzerine bir tesiste olması gereken tüm makinaları üretmekteyiz.

Halı yıkama makinaları bir halı yıkama tesisinde olması gereken bir numaralı makinadır.

Otomatik masa tipi halı yıkama makinaları haricinde üretilen makinalarda vardır fakat halı için derinlemesine temizlik istiyorsak tesisimizde otomatik masa tipi halı yıkama makinası olması en sağlıklısıdır.

Hatta artık yerde tek veya çift fırçalı elle kumanda edilen makina kullanan tesisler halı yıkama tesisi olarak adlandırılmamaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte halı yıkama makinaları nda da gelişimler, değişimler, ek olarak müşterilere sunulan halı yıkamada temizlik adına avantaj sağlayan özellikler de eklenerek, üretilen tüm makinalarda da olduğu gibi halı yıkama makinaları da günden güne gelişim göstermektedir.

Baz alınan ilk şey müşterilerimizin kuracağı yeni profesyonel tesisler veya var olan halı yıkama tesislerini geliştireceği halı yıkama makinaları nı onların isteğine, ihtiyacına, var olmasını istediği ekstra özelliklere göre ve en önemlisi halı yıkama tesisleri ni açacakları yerde ki nüfus, çevredeki evlerde kullanılan maksimum halı eni baz alınarak müşterilerimize profesyonel bir halı yıkama makinası üreterek en iyi şekilde sunmaktır.

halı yıkama makinaları

Boru Tipi Halı Sıkma Makinası

Halı yıkama makinesi denildiğinde akla ilk gelenin masa tipi profesyonel halı yıkama makinesi olması gerekmektedir çünkü halı yıkama için derinlemesine temizlik sağlayan tek makina otomatik makinedir. Şasi seçeneği 2  farklı seçenek olan halı yıkama makineleri Krom ve Galvaniz olarak 2’ye ayrılır.

Müşterilerimizin isteğine göre, açacakları tesisin seviyesine göre makina önerilerimiz 2’ye ayrılmaktadır.

Masa tipi halı yıkama makineleri nin sevmediği, tarafından zarar gördüğü en önemli etkenlerden bir tanesi kimyasal maddelerdir.

Beyazlatma amaçlı, daha temiz görünsün diye kullanılan kimyasal maddeler halı yıkama makinalarınıza her ne kadar zarar veriyor ise yıkadığınız, kimyasal ile temizlendiğini sandığınız halılarınıza da bir o kadar zarar vermektedir.

Kuracağınız işletmenin düzeyine, yeni kuracağınız halı yıkama tesisinizin var olduğu şehrin iklim şartlarına göre ve kullanacağınız şampuana göre makinanızın şasisini seçebilirsiniz. Halı yıkama makinesinden sonra ikinci aşamada Boru Tipi Halı Sıkma Makinası gelmektedir.

halı yıkama makinaları

Boru Tipi Kilim Yolluk Sıkma Makinası

Bu Sayfayı Paylaş